godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
12.00 - 20.00 | Skrzypce Suzuki | Basia R. | Sala Duża Hi 5 PARTER |
14.30 - 16.00 | Flet Suzuki | Dorota P. | Sala Fortepianowa PIĘTRO |
16.00 - 16.45 | Balet/Gimnastyka artystyczna 4 - 7 lat | Martyna M. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
17.00 - 17.45 | Taniec Mix - ( fit, choreografie, gimnastyka) od 5 lat | Martyna M. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
18.00 - 18.45 | Musical - (wokal/taniec/teatr) od 5 lat | Martyna M. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
18.45 - 19.30 | Ukulele Grupa - poziom średniozaawansowany | Aleksandra O. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
15.00 - 20.00 | Gitara | Aleksandra O. | Sala Plastyczna PIĘTRO |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
13.00 - 19.00 | Pianino | Weronika L. | Sala fortepianowa PIĘTRO |
13.00 - 18.00 | Skrzypce Suzuki | Beata M. | Sala lustrzana PIĘTRO |
17.30 - 18.00 | Rytmika GRUPA A | Beata M. | Sala lustrzana PIĘTRO |
18.00 - 18.30 | Grupowe skrzypce GRUPA A | Beata M. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
16.30 -17.50 | Rysunek i Malarstwo GRUPA A | Małgorzata K. | Pracownia Plastyczna PIĘTRO |
18.00 - 19.20 | Rysunek i Malarstwo GRUPA B | Małgorzata K. | Pracownia Plastyczna PIĘTRO |
18.05 - 18.50 | Hip-Hop od lat 6 | Asia | Sala lustrzana PIĘTRO |
18.00 - 19.30 | Trening Umiejętności Społecznych | Oskar Wójcik TUS Gdańsk | Sala Duża Hi5 PARTER |
17.30 - 19.00 | Egzamin ósmoklasisty - Kurs przygotowawczy | Mateusz M. | Sala Mała Hi 5 PARTER |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
Fortepian | 13.00 - 20.00 | Weronika L. | Sala Fortepianowa PIĘTRO |
Wokal indywidualny | 13.00 - 20.00 | Anna H. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
Język angielski Kittens ( 5-6 latki) | 16.00 - 16.40 | Lutka M. | Sala Duża Hi5 PARTER |
TERAPIA RĘKI / techniki plastyczne od 5 lat | 16.45 - 17.45 | Karolina S. PRACOWNIA BABY LEAF | Sala Mała Hi5 PARTER |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
14.00 - 20.00 | Fortepian | Veronika L. | Sala Duża HiFive PARTER |
14.00 - 20.00 | Skrzypce Suzuki | Basia R. | Pracownia plastyczna PIĘTRO |
14.00 -16.45 | Flet poprzeczny Suzuki, Fortepian | Dorota P. | Sala lustrzana PIĘTRO |
16.50 - 17.35 | Kształcenie Słuchu i Zasady Muzyki dla grupy C | Dorota P. | Sala Lustrzana PIĘTRO |
17.40 - 18.25 | Grupowe skrzypce GRUPA B i C | Dorota P./ Basia R. | Sala lustrzana PIĘTRO |
15.30 - 19.00 | Skrzypce Suzuki | Anita T. | Sala Duża Hi Five PARTER |
18.30 - 19.00 | Rytmika GRUPA B i C | Dorota P. | Sala lustrzana PIETRO |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
15 .00 - 17.00 | Legorobotyka i programowanie | Robert ( zapisy tel.: 532 381 809 ) | Sala Lustrzana PIĘTRO |
13.00 - 19.00 | Fortepian | Karolina K. | Sala Fortepianowa PIĘTRO |
9.00 - 20.00 | Odrabianie zajęć |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
9.15 - 11.30 | Kreatywne Soboty z KLOCKAMI Zajęcia STEAM i część plastyczna jednorazowe zapisy | Aneta / Dominika | Lustrzana |
14.00-16.00 | Urodzinki | Animatorzy / Opiekunowie | wszystkie pomieszczenia |
17.00- 19.00 | Urodzinki | Animatorzy / Opiekunowie | wszystkie pomieszczenia |
godz | zajecia | instruktor | sala |
---|---|---|---|
10 -12 lub 16-18 | Urodzinki | Animatorzy/Opiekunowie | wszystkie pomieszczenia |